KF Magistras FB Event Cover 1920x1005

Magistrantūros studijos atveria naujas karjeros galimybes, praplečia žinias ir ugdo naujas kompetencijas. Tačiau ne vienam, galvojančiam apie magistrantūros studijas, kyla nemažai klausimų. Kokią studijų programą rinktis? Ar įmanoma suderinti magistrantūros studijas ir darbą? Galų gale, kuo skiriasi magistrantūros studijos nuo bakalauro studijų?

Kviečiame prisijungti prie birželio 7 d. 17 val. vyksiančio specialaus Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto magistrantūros studijų programų pristatymo renginio. Jo metu studijų programas kuruojantys dėstytojai ir prie programų prisidedantys socialiniai partneriai ne tik pristatys visas fakulteto vykdomas magistrantūros studijų programas, bet ir atsakys į Jums rūpimus klausimus. Savo nuomonę apie magistrantūros studijas išsakys ir šiuo metu studijuojantys studentai.

Renginio metu bus pristatytos šios magistrantūros studijų programos:

• Analitinė žurnalistika
  • Informacijos sistemų vadyba
  • Komunikacijos mokslai
  • Medijos ir skaitmeninė leidyba
  • Ryšiai su visuomene
  • Tarptautinė komunikacija (lietuvių ir anglų k.)
  • Žinių vadyba ir lyderystė

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/m4D5x4UwJj1RVAsB6

Visi, iš anksto užsiregistravę į renginį, gaus prisijungimo nuorodą. Renginys vyks Zoom programoje.