Untitled

Vieta: MS teams

Pradžia: 11 val.

Užpildėte paraišką dėl ERASMUS studijų? Nepraleiskite atrankos pokalbio!

ERASMUS atrankos pokalbiai su komisija vyks KOVO 8 d. (PIRMADIENĮ), MS teams platformoje. Kvietimą į pokalbį studentai gaus prieš tris dienas iki pokalbio datos. Pradžia - 11 val.

Visi paraiškas užpildę studentai, norintys toliau dalyvauti atrankoje, privalo atvykti į pokalbį. Neatvykus į pokalbį studento kandidatūra nėra svarstoma.

Reikalavimai, keliami kandidatuojantiems išvykti į stažuotes:

• paskutinių dviejų semestrų vidurkiai neturi būti žemesni nei 8;
  • atrankoje dalyvaujantys studentai turi būti pabaigę pirmos pakopos pirmąjį kursą arba antros pakopos pirmąjį semestrą;
  • studentai privalo dalyvauti pokalbyje su Erasmus atrankos komisija;
  • studento užsienio kalbos, kuria studijuos, žinios turi atitikti užsienio universiteto keliamus reikalavimus.

P.S. Prieš teikiant paraišką kviečiame sudalyvauti informaciniame seminare, kurį organizuoja Tarptautinių ryšių skyrius.

Daugiau inofrmacijos čia: