virginija vitkiene

2020 m. spalio 28 d. VU Komunikacijos fakultete virtualiai viešės dr. Virginija Vitkienė, VšĮ „Kaunas 2022” direktorė ir projekto „Kaunas Europos kultūros sostinė 2022” lyderė.

2017-ųjų metų pradžioje Kaunui suteiktas 2022-ųjų Europos kultūros sostinės vardas. Drauge su įvairiomis kultūros organizacijomis, menininkais, kūrybininkais sukurta „bekraštė ir besienė“ programa, pavadinta „Šiuolaikinė sostinė” (angl. Contemporary Capital). Dr. V. Vitkienė antro kurso Komunikacijos mokslų magistrantūros studijų programos studentams skaitys paskaitą apie bendruomenių meną ir šiuolaikinę kultūros komunikaciją.