Laisvos VF vietos 2020Studentai, mokantys už studijas, gali pretenduoti užimti laisvas valstybės finansuojamas vietas.

BAKALAURO studijų programose yra laisvų valstybės finansuojamų vietų:

I kursas:

• Kūrybos komunikacija – 3 vietos.
  • Leidyba ir reklama – 1 vieta.
  • Žurnalistika – 1 vieta.

II kursas:

• Žurnalistika – 1 vieta.

IV kursas:

• Kūrybos komunikacija – 1 vieta.

Laisvos valstybės finansuojamos vietos bus užpildomos po rudens semestro egzaminų sesijos, ne vėliau kaip iki 2021 m. kovo 1 d.

Prašymus dėl perkėlimo į VF vietą prašome pateikti VU informacinėje sistemoje (meniu punktas ePRAŠYMAI) po rudens semestro egzaminų sesijos, ne vėliau kaip iki 2021 m. vasario 24 d.

Perkėlimą į laisvas VF vietas reglamentuoja „Laikinasis Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašas“.

Aprašas skelbiamas fakulteto adresu: http://www.kf.vu.lt/studijos/studentams/pazangumo-eiles