Francisco Eduardo Haz Gómez

Komunikacijos fakultete vasario 3-7 d. pagal Erasmus dėstytojų mainų programą lankysis Mursijos universiteto (Ispanija) dėstytojas Francisco Eduardo Haz Gómez.

Francisco Eduardo Haz Gómez turi daugiau kai 15 metų patirtį dirbdamas socialinių mokslų srityje. Jo tyrimų laukas platus: švietimas, politika, komunikacija, lyčių tyrimai, viešoji politika, informacinės ir komunikacinės technologijos, viešoji komunikacija.

Francisco Eduardo Haz Gómez skaitys dvi paskaitas:

• vasario 4 d. 17 val. 510 aud. (Saulėtekio al. 9) – paskaita „Political Communication: The treatment of candidates parties in legislative elections in Spain (2019)“ Komunikacijos moklsų I kurso studentams. Registracija kitiems, norintiems klausyti paskaitą:
  • vasario 6 d. 15 val. 217 aud. (Saulėtekio al. 9) – vieša paskaita „Academic and scientific communication: European universities facing the challenge of communication in the 21st century“.