mini KFdiplomai MAG 2020Sausio 23 d. Šv. Jonų bažnyčioje vyko diplomų įteikimo iškilmės.

Diplomai įteikti Ryšių su visuomene, Tarptautinės komunikacijos, Žinių vadybos ir lyderystės magistrantūros studijų programų absolventams. Diplomus teikė Vilniaus universiteto bendruomenės reikalų prorektorė doc. dr. Birutė Švedaitė-Sakalauskė ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dekanas prof. dr. Rimvydas Laužikas. Absolventus sveikino socialinė partnerė dr. Elena Martinonienė, dėstytojas prof. dr. Gintaras Aleknonis, fakulteto Studijų skyriaus vadovė Iveta Jakimavičiūtė, studentų vardu sveikinimo žodį tarė absolventė Monika Ramanauskaitė. Muzikinį sveikinimą susirinkusiems iškilmių dalyviams padovanojo Tarptautinės komunikacijos studentas Diego Esteban Fernandez Ordonez.

Nuotraukų autorius – Tomas Jokūbonis.

Renginio akimirkos