erasmusMėgsti keliauti? Atrasti kitas kultūras? Megzti naujas pažintis? O tuo pačiu pasisemti naujų žinių ir patirties kitose aukštojo mokslo įstaigose?

Tuomet turime Tau pasiūlymą – dalyvauk Erasmus studijų mainų programoje! Jei esi nuolatinių studijų studentas, registruokis ERASMUS+ konkursui. Registracija vyks iki kovo 3 d. (24 val.). Informacija apie universitetų sąrašą ir turimas kvotas.

Jei nežinai nuo ko pradėti, tuomet ateik į informacinį renginį vasario 12 d. Saulėtekyje, kuriame papasakosime apie Erasmus studijų mainų ir praktikos galimybės bei studijų mainus pagal dvišales sutartis.

Kur: EVAF, 403 auditorija
Kada: 13:30 val. vasario 12 d. (antradienį)

Dar turi abejonių? Jas visas galės išsklaidyti tavo kolegos iš užsienio universitetų ar Erasmus mainuose buvę VU studentai, kurie neformalioje vakaro programoje papasakos apie savo šalis ir Erasmus patirtis. Gėrimai ir maistas padės įsisavinti informaciją (moksliškai įrodyta!), o aktyvūs dalyviai neliks be prizų.

Kur: restoranas „Grey“, Pilies g. 2, Vilnius
Kada: 19 val. vasario 12 d. (antradienį)

Renginiai vyks anglų kalba.

Kontaktai iškilus klausimams

Agnė Jacynaitė
Erasmus mobilumo koordinatorė
Tel. (8 5) 219 3215
El. P.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos