mini atsiskaitymasVU2018Maloniai Jus informuojame, kad 2020 m. sausio  20 d. 7.30–16.30 ir sausio 21 d. 7.30-13 val. privalote atvykti į KF Studijų skyrių (212 kab.) pasirašyti už diplomą bei priedėlį Diplomų registracijos žurnale.

Pasirašyti už studentą gali ir kitas asmuo, bet jis privalo turėti notaro patvirtintą įgaliojimą dėl dokumentų tvarkymo Vilniaus universitete.

Nepasirašiusieji registracijos žurnale negalės gauti diplomo iškilmingame įteikime, kuris įvyks 2020 m. sausio 23 d. Šv. Jonų bažnyčioje.

ATSISKAITYMO SU VILNIAUS UNIVERSITETU TVARKA

Sėkmingai baigus studijas ir norint gauti studijas patvirtinantį diplomą ir diplomo priedėlį, privalu atsiskaityti su Universitetu. Atsiskaitymo su Universitetu procedūros apibrėžtos Absolventų atsiskaitymo su Vilniaus universiteto tvarkoje (2016 m. gruodžio 1 d. įsakymu Nr. R-440).

Universiteto padaliniai, su kuriais reikia atsiskaityti, jei jiems yra skolinga yra šie:

• Universiteto biblioteka (grąžinti knygas, kt.);
  • Universiteto Bendrųjų reikalų direkcijos Būsto skyrius;
  • Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (grąžinti Lietuvos studento pažymėjimą). Komunikacijos fakulteto Studentų atstovybė Jūsų lauks visą sausio mėnesį darbo dienomis nuo 10 iki 15 val., sausio 20 d. - nuo 07:30 iki 16 val., sausio 21 d. - nuo 07:30 iki 13 val.;
  • Fakulteto administracija (įvykdyti kitus įsipareigojimus), tik Absolventui atsiskaičius su kitais padaliniais, galės pažymėti VU IS ne anksčiau kaip sausio 20 d.

atsiskaitymasVU

Apie galimybę atsiskaityti su Universiteto padaliniais Absolventai yra informuojami automatiniu pranešimu: žiemos diplomų įteikimo sesijos Absolventai – einamųjų mokslo metų gruodžio 15 d. Absolventai, turintys įsiskolinimų, atsiskaityti su Universiteto padaliniais privalo ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki numatytos jų diplomų įteikimo dienos.

Neatsiskaičiusiems su Universiteto padaliniais negali būti išduodamas diplomas.

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į KF Studijų skyriaus vadovę Ivetą Jakimavičiūtę (tel. (8-5) 236 6115 arba rašyti el. p. ).

Komunikacijos fakulteto Studijų skyrius