Studijų naujienos

diplomai 2021 vasaraNuotraukos autorius - Tomas Jokūbonis.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas kviečia į bakalauro ir magistro diplomų bei papildomųjų studijų baigimo pažymėjimų įteikimo iškilmes. Nepraleiskite iškilmingos šventės ir galimybės kolegų apsuptyje išlydėti ką tik studijas baigusius komunikacijos ir informacijos specialistus.

Skaityti daugiau...

50887911516 b3177d2d57 k

Birželio 8 d. Komunikacijos fakultete vyks „Ryšių su visuomene“ ir „Komunikacijos mokslų“ magistro studijų programas kuruojančio komiteto susitikimas su Lietuvos komunikacijos ir viešųjų ryšių padalinių, agentūrų vadovais bei aktyviais šio lauko profesionalais.


Susitikimo tikslas – išgirsti komunikacijos ir viešųjų ryšių profesionalų nuomonę apie darbo rinkos situaciją ir šių dienų komunikacijos specialistams būtinus kvalifikacinius reikalavimus bei jų darbe kylančius iššūkius. Susitikimo metu bus diskutuojama ir apie akademinio, privataus ir viešojo sektorių bendradarbiavimo galimybes studijų, mokslo ir kitose srityse.


Susitikime dalyvaus: Vytautas Beniušis (LR Susisiekimo ministerijos Komunikacijos Skyriaus vyr. specialistas), Deividas Butkus („Kantar“ Komunikacijos monitoringo ir analizės skyriaus vadovas), Kęstutis Gečas („Ink Agency“ vadovas), Lina Jakučionienė (Europos komunikacijos direktorių asociacijos ambasadorė Lietuvai), Ieva Jonilienė (LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus vedėja), Jūratė Stankuvienė („Mediaskopas“ direktorė), Renata Surovec (LR Vyriausybės Ryšių su visuomene skyriaus vedėja), Kęstutis Vanagas (AB „Swedbank“ Komunikacijos ir tvarumo vadovas).


Pasak Komunikacijos mokslų jungtinio magistrantūros studijų programų komiteto pirmininkės dr. Renatos Šukaitytės-Coenen, „tikimės, kad susitikimas padės geriau suprasti darbo rinkos poreikius ir paruošti komunikacijos specialistus taip, kad jie galėtų greitai įsilieti į darbo rinką ir būtų joje paklausūs bei rasti naujų bendradarbiavimo formų mokslinių tyrimų ir studijų srityse su valstybinėmis ir verslo įmonėmis veikiančiomis komunikacijos srityje.“

KF Magistras FB Event Cover 1920x1005

Magistrantūros studijos atveria naujas karjeros galimybes, praplečia žinias ir ugdo naujas kompetencijas. Tačiau ne vienam, galvojančiam apie magistrantūros studijas, kyla nemažai klausimų. Kokią studijų programą rinktis? Ar įmanoma suderinti magistrantūros studijas ir darbą? Galų gale, kuo skiriasi magistrantūros studijos nuo bakalauro studijų?

Kviečiame prisijungti prie birželio 7 d. 17 val. vyksiančio specialaus Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto magistrantūros studijų programų pristatymo renginio. Jo metu studijų programas kuruojantys dėstytojai ir prie programų prisidedantys socialiniai partneriai ne tik pristatys visas fakulteto vykdomas magistrantūros studijų programas, bet ir atsakys į Jums rūpimus klausimus. Savo nuomonę apie magistrantūros studijas išsakys ir šiuo metu studijuojantys studentai.

Renginio metu bus pristatytos šios magistrantūros studijų programos:

  • Analitinė žurnalistika
  • Informacijos sistemų vadyba
  • Komunikacijos mokslai
  • Medijos ir skaitmeninė leidyba
  • Ryšiai su visuomene
  • Tarptautinė komunikacija (lietuvių ir anglų k.)
  • Žinių vadyba ir lyderystė

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/m4D5x4UwJj1RVAsB6

Visi, iš anksto užsiregistravę į renginį, gaus prisijungimo nuorodą. Renginys vyks Zoom programoje.

green chameleon 21532 unsplash

Paskaitos metu studentės ir studentai turės galimybę susipažinti su universiteto vertybių svarba akademinėje aplinkoje, akademinės etikos samprata, išsamiau sužinoti apie akademinės etikos pažeidimus, jų ypatumus bei diskutuoti apie priemones, padedančias išvengti akademinės etikos pažeidimų.

Paskaitos lektorė:  akademinės etikos ir procedūrų kontrolierė dr. Loreta Tauginienė.

Paskaitos laikas: gegužės 26 d., 9:00 – 10:30 val.

Nuoroda: spausti čia.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos