Studijų naujienos

filip mishevski c5QdMcuFlgY unsplash

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto žurnalistikos studentai turėjo galimybę išklausyti didžiausio pasaulio transliuotojo BBC vykdomo „Trusted News Initiative“ projekto vadovės Jessica Cecil paskaitą apie dezinformaciją žiniasklaidoje. Ši paskaita ir po jos sekusi diskusija tapo šiuo metu VU Komunikacijos fakulteto įgyvendinamo projekto „Media Literacy in the Baltics“ dalimi.

Skaityti daugiau...

Untitled

Vieta: MS teams

Pradžia: 11 val.

Užpildėte paraišką dėl ERASMUS studijų? Nepraleiskite atrankos pokalbio!

ERASMUS atrankos pokalbiai su komisija vyks KOVO 8 d. (PIRMADIENĮ), MS teams platformoje. Kvietimą į pokalbį studentai gaus prieš tris dienas iki pokalbio datos. Pradžia - 11 val.

Visi paraiškas užpildę studentai, norintys toliau dalyvauti atrankoje, privalo atvykti į pokalbį. Neatvykus į pokalbį studento kandidatūra nėra svarstoma.

Reikalavimai, keliami kandidatuojantiems išvykti į stažuotes:

• paskutinių dviejų semestrų vidurkiai neturi būti žemesni nei 8;
  • atrankoje dalyvaujantys studentai turi būti pabaigę pirmos pakopos pirmąjį kursą arba antros pakopos pirmąjį semestrą;
  • studentai privalo dalyvauti pokalbyje su Erasmus atrankos komisija;
  • studento užsienio kalbos, kuria studijuos, žinios turi atitikti užsienio universiteto keliamus reikalavimus.

P.S. Prieš teikiant paraišką kviečiame sudalyvauti informaciniame seminare, kurį organizuoja Tarptautinių ryšių skyrius.

Daugiau inofrmacijos čia: