Studijų naujienos

2012 rugsejo 1 Lukrecijus Tubys2021 m. rugsėjo 1 d. (trečiadienis)

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10.15 val. – Mokslo metų pradžios šventė Komunikacijos fakulteto bendruomenei Vilniaus fotografų kiemelyje (Maironio g. 7).

14.45 val. – Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto centrinius rūmus, Didįjį kiemą (Universiteto g. 3), nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30–16.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme.

16:30 val. – šv. Mišios akademinei bendruomenei Vilniaus arkikatedroje bazilikoje (šv. Mišioms vadovaus Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas).

19:00 val. – choro "Adoramus" koncertas Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje.

SVARBU: Maloniai kviečiame dalyvauti renginiuose su galimybių pasu!

Skelbiame naujų mokslo metų atmintinę, informaciją studentams ir darbuotojams apie tai, kaip bus vykdomos studijos artimiausiu metu. Kadangi grįžti į kontaktinius susitikimus galės tik galimybių pasą turintys asmenys, pasiskiepyti kviečia ir VU Komunikacijos fakulteto dekanas prof. Rimvydas Laužikas: “Kontaktiniuose užsiėmimuose galės dalyvauti tik galimybių pasus turintys asmenys. Todėl tuos ir tas, kurie dar nesate pasiskiepiję, kviečiu tai padaryti. Tai, kaip dirbsime toliau, yra kiekvieno ir kiekvienos mūsų asmeninių sprendimų rezultatas”.

LT rudens semestras

Rimvydas Laužikas fotoGerbiami, Kolegos, Kolegės, Komunikacijos fakulteto bendruomenės narės ir nariai,

dauguma mūsų dar atostogaujame. Tačiau, rugsėjui artėjant ir stebint nuolat kintančią epidemiologinę situaciją, klausimas apie darbo formas 2021/2022 studijų metų rudens semestre tampa vis aktualesniu. Kaip ir praėjusiais metais svarbiausi sprendimų priėmimo principai yra maksimalus bendruomenės narių saugumas ir maksimali studijų kokybė. Kitas svarbus dalykas – siekti į kontaktines studijas pakviesti tuos studentus, kurie tokių studijų dar nėra patyrę. Kalbu apie I ir II kursų bakalauro studijų programų studentus, suprasdamas, kad studijos yra ne vien paskaitos, seminarai bei pratybos, bet ir gyvenimas studentiškoje bendruomenėje.

Priimtas sprendimas – pakankamai konservatyvus, bet atliepiantis išdėstytus principus:

1. Bakalauro studijų programų I ir II kursų studentams seminarus ir pratybas vykdyti kontaktiniu būdu auditorijose pagal suplanuotą užsiėmimų tvarkaraštį. Paskaitas vykdyti nuotoliniu būdu pagal suplanuotą užsiėmimų tvarkaraštį.
  2. Bakalauro studijų programų III ir IV kursų studentams visus užsiėmimus vykdyti nuotoliniu būdu pagal suplanuotą užsiėmimų tvarkaraštį. Tais atvejais, jei studijų programoje numatyti praktiniai užsiėmimai negali vykti nuotoliniu būdu, turi būti kreipiamasi į Komunikacijos fakulteto Studijų prodekaną dėl atskiro sprendimo.
  3. Magistrantūros studijas, papildomąsias studijas, laisvuosius (Erasmus) ir BUS dalykus vykdyti nuotoliniu būdu pagal suplanuotą užsiėmimų tvarkaraštį.
  4. Egzaminų ir egzaminų perlaikymų sesijas vykdyti nuotoliniu būdu pagal suplanuotą sesijos tvarkaraštį.
  5. Baigiamųjų magistro darbų gynimą 2022 m. sausio mėnesį organizuoti nuotoliniu būdu.

Žinoma, jei COVID situacija keisis ir Vyriausybės ar Universiteto lygmenyje bus priimti kiti sprendimai, darbo formos Fakultete taip pat keisis. Gal būt galėsime į auditorijas pakviesti daugiau studentų. Bet, gal būt, vėl teks eiti į pilną karantiną.

Ir dar vienas – ypatingai svarbus dalykas - kontaktiniuose užsiėmimuose galės dalyvauti tik galimybių pasus turintys asmenys

Todėl tuos ir tas, kurie dar nesate pasiskiepiję, kviečiu tai padaryti. Tai, kaip dirbsime toliau, yra kiekvieno ir kiekvienos mūsų asmeninių sprendimų rezultatas.

Detalesnė informacija – KF dekano įsakyme, kurį jums el. paštu persiųs mūsų kolegė Laima Statulevičienė. Įsakymą taip pat galima rasti ir DVS „Avilys“.

Vilniaus universiteto Rektoriaus kreipimasis į bendruomenę dėl skiepų:

VUSA KF pirmininkės kvietimas skiepytis:

Registracija vakcinai:

Pagarbiai

Rimvydas Laužikas

VU KF logo

DĖMESIO!

Papildomas priėmimas į visas VU Komunikacijos fakulteto magistrantūros studijų programas vyks nuo liepos 12 d. 14 val. iki rugpjūčio 25 d. 24:00 val. Nesiregistravę I-ojo ir I-ojo etapo metu, negavę pakvietimų į norimas studijų programas ar norintys pretenduoti į kitas studijų programas prašymus teikti ar atnaujinti gali VU ISAS sistemoje. Jeigu stojamąją įmoką mokėjote ankstesnių priėmimo etapų metu, dar kartą jos mokėti nereikia.

Priėmimas vyksta pagal Priėmimo į Vilniaus universiteto antrosios pakopos studijas 2021 metais taisykles.

Daugiau informacijos rasite: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/magistranturos-studijos

Ir KF svetainėje: