Studijų naujienos

Simgames online simulation

Nuotolinio mokymosi etapas Vilniaus universitete iškėlė ne tik naujus iššūkius, bet ir atvėrė naujas galimybes projekte „Simuliaciniai žaidimai strateginėje komunikacijoje“ – pavasario semestre numatytas simuliacijos išbandymas su Tarptautinės komunikacijos bei Ryšių su visuomene studijų programų studentais, dėl susiklosčiusios situacijos, buvo atliktas virtualiu būdu.

Skaityti daugiau...

MKIC

Šiuo neapibrėžtu laiku gali nutikti ir taip, kad staiga prireiks finansinės pagalbos. Nepamiršk, kad visada gali kreiptis į savo padalinį prašydamas leisti sumokėti studijų įmoką vėliau arba pateik prašymą vienkartinei socialinei stipendijai gauti. Šuo metu Universitetas šiuo prašymus peržiūrės ir vienkartines socialines stipendijas skirstys kas mėnesį.

Skaityti daugiau...

Sigita Kirse Andrius Gudauskas Reda AdomaitieneKomunikacijos fakulteto dėstytojai (iš kairės į dešinę): Sigita Kiršė, doc. dr. Andrius Gudauskas, dr. Reda Adomaitienė

Vilniaus universitete studijų proceas ir toliau vyksta nuotoliniu būdu. Nors studijų proceso vykdymas nuotoliniu būdu kelia tam tikrų iššūkių, jis atveria ir naujas galimybes. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dėstytojai dalijasi savo patirtimis apie akademinį darbą su studentais karantino metu.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos