Simona ir VincasDaktaro disertacijas sėkmingai apsigynė Simona Petraitytė ir Vincas Grigas.

S.Petraitytė disertacijoje „Lietuvos akademinių bibliotekų vaidmenų konstravimas (diskurso analizė)“ analizavo, kas lemia akademinių bibliotekų vaidmenų įsitvirtinimą ir stabilumą. Nustatyta, kad Lietuvos akademinių bibliotekų vaidmenų tvirtumui didžiausią įtaką daro įvairių profesinių tinklų ir autoritetingų finansinių veikėjų palaikymas, kultūriškai susiformavęs tipizuotas tam tikros bibliotekų veiklos vaizdinys.

V. Grigas disertacija „Bibliotekininko edukatoriaus ugdymo modelis besimokančioje visuomenėje” teoriškai pagrindė ir pasiūlė bibliotekininko edukatoriaus ugdymo koncepcinį modelį, pritaikomą profesionalius bibliotekininkus rengiančioje aukštosios mokyklos studijų programoje.

S. Petraitytei ir V. Grigui bus suteiktas socialinių mokslų srities komunikacijos ir informacijos krypties daktaro laipsnis.

Sveikiname!