UNESCO-logoUNESCO kviečia teikti paraiškas atlikti mokslinius tyrimus – atvejų analizę.

Tema – „Interneto tarpininkų vaidmuo skatinant žodžio laisvę internete. Tyrimų tikslas: nustatyti gerosios praktikos principus ir procesus, susijusius su interneto tarpininkais (pavyzdžiui, interneto paslaugų teikėjais, paieškos sistemomis, interneto ir socialine žiniasklaida), galinčiais apsaugoti žodžio laisvę, tai užtikrinant vadovaujantis tarptautiniais standartais. Šiuo projektu siekiama surinkti ir analizuoti empirinius duomenis, teikti praktines rekomendacijas ir skatinti savireguliavimą.

Suinteresuoti tyrėjai ir organizacijos kviečiami pateikti savo paraiškas iki 2013 m. rugsėjo 13 d. Maloniai prašytume paraiškos teikėjus iš Lietuvos informuoti Lietuvos nacionalinę UNESCO komisiją .

Daugiau informacijos: www.unesco.orghttp://bit.ly/19NWqR6