DocdrDeimantasJastramskisSpalio 24 d. vyks doc. dr. Deimanto Jastramskio monografijos „Lietuvos žiniasklaidos politika“ pristatymas.

Renginio metu vyks ir diskusija apie Lietuvos žiniasklaidos politiką. Joje dalyvauja:

• monografijos autorius Deimantas Jastramskis;
  • Kultūros ministerijos Visuomenės informavimo ir autorių teisių politikos grupės vadovas Deividas Velkas;
  • knygos recenzentas, Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas Ainius Lasas.

Diskusiją moderuos naujienų agentūros BNS vyriausiasis redaktorius Vaidotas Beniušis.

Monografijoje nagrinėjama, kaip žiniasklaidos politikos buvo formuojamos 1990–2016 m. Lietuvoje ir kokie svarbiausi veikėjai (politikos verslininkai) tam turėjo įtakos? Autorius išnarplioja komplikuotus žiniasklaidos privatizavimo procesus, kaip sovietinės cenzūros įstaiga „Glavlitas“ buvo transformuota į Spaudos kontrolės valdybą, kurią įsteigė paskutines dienas prieš Nepriklausomybės paskelbimą gyvavusi LTSR Ministrų taryba. Knygoje taip pat pristatoma ir viena populiariausių žiniasklaidos politikos temų – LRT reguliavimas.

Renginys vyks: spalio 24 d. (ketvirtadienį) 17.30 val. Lietuvos žurnalistikos centre (Didžioji g. 5, Vilnius; 4 aukštas).

Būtina registracija: http://bit.ly/35nlZb6