mini populistine politine komunikacijaPopulizmo stiprėjimas politikoje paskatino Europos mokslininkus analizuoti populistų komunikaciją, žiniasklaidos vaidmenį nušviečiant populistų ir populistinių partijų veiksmus, piliečių nuostatas ir politinės komunikacijos vertinimą.

Konferencijos, kuriose pristatomi Europos mokslininkų tyrimai, vyksta tose šalyse, kur populistai ir jų partijos užima valdžios pozicijas: Graikija, Lenkija, Prancūzija.

COST veiklos IS1308 „Populistinė politinė komunikacija Europoje“ dalyviai atlieka bendrus populistinės komunikacijos tyrimus, leidžiančius atskleisti populistinės politinės komunikacijos ypatumus skirtingose šalyse.

Lietuvai šiame Europos projekte atstovauja doc. dr. R. Matkevičienė ir prof dr. G. Aleknonis.

populistine politine komunikacija 2

populistine politine komunikacija 3