Mokslo naujienos

Vilniaus universiteto humanitarinių ir socialinių mokslų sričių doktorantus ir doktorantes kviečiame dalyvauti rudens mokykloje

50887206518 b14122a2e9 oVilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas 2021 m. spalio 19–28 d. rengia rudens mokyklą HSM srities doktorantams (-ėms). Paskaitų ir seminarų metu doktorantai (-ės) gilinsis į akademinio rašymo subtilybes, informacijos paieškos strategijas bei įrankius; susipažins su tarptautinėmis duomenų bazėmis, publikacijų recenzavimo procesu bei mokslinių tyrimų etika. Šių kompetencijų ugdymas ir gilinimas yra svarbus įsitraukiant į tarptautines mokslines veiklas tokias kaip publikacijų rengimas, pranešimai mokslinėse konferencijose, dalyvavimas tarptautiniuose projektuose.

Skaityti daugiau...

Goli otok 2Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas rugsėjo 29 d., 16 val. kviečia į nuotolinį seminarą, kuriame Kopenhagos universiteto Tarpkultūrinių ir regioninių studijų katedros Rytų Europos studijų docentė Tea Sindbæk Andersen pristatys kalėjimo stovyklos Goli Otok transformacijas ir objekto, kaip atminties vietos Jugoslavijoje ir pokomunistinėje Kroatijoje, institucionalizavimą.

Skaityti daugiau...

fiksavimasRugsėjo 21–22 dienomis Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba kartu su Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetu ir Baltijos audiovizualinių archyvų (BAAC) taryba, sudarydami galimybę tyrėjams ir praktikams drauge aptarti svetur saugomo su Lietuva susijusio dokumentinio paveldo identifikavimo, prieigos, susigrąžinimo fiziniu ar skaitmeniniu pavidalu klausimus, organizuoja tarptautinę mokslinę konferenciją „Išblaškytas dokumentinis paveldas – identifikavimas, prieinamumas, tyrimai, sklaida“.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos