Mokslo naujienos

KF FB event KONFERENCIJA LTBalandžio 28-29 d. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Organizacijų informacinės ir komunikacinės veiklos tyrimų katedra rengia tarptautinę mokslinę konferenciją „Informacijos ir komunikacijos teorijos ir praktikos raiškos 2022“, kurios tikslas – skatinti mokslininkus ir praktikus pristatyti teorinių ir taikomųjų tyrimų rezultatus, inicijuoti mokslines diskusijas aktualiomis informacijos ir komunikacijos temomis.

Skaityti daugiau...

Iliustracija Lietuvos ypatingasis archyvasVilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas kviečia į JAV Džordžijos Gvineto koledžo politikos mokslų profesorės ir Politikos mokslų fakulteto vedėjos prof. dr. Dovilės Budrytės paskaitą Lytis, karas ir atminimas: atminties aktyvizmas ir „atminties taškai“ Lietuvos partizaninio karo dalyvių pasakojimuose. Paskaita yra seminarų serijos Disonuojančio paveldo, atminties ir tapatybės praktikos: Rytų Europos ir pasaulio kontekstai, organizuojamos įgyvendinant projektą Jungiančioji skaitmeninė atmintis paribiuose: kultūrinės tapatybės, paveldo komunikacijos ir skaitmeninės kuratorystės praktikų socialiniuose tinkluose tyrimas dalis. Projektas finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-17-0027) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT). 

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos