Mokslo naujienos

Södertörns högskola Moas bågeGruodžio 10-11 d. Sodertorno universiteto Kultūros ir švietimo mokyklos (School of Culture and Education) Lyčių studijų mokslininkių kvietimu vyko darbiniai susitikimai, kuriuose dalyvavo ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Lyčių studijų centro mokslininkės doc. dr. A.Novelskaitė ir doc. dr. L. Stundžė.

Skaityti daugiau...

rringKviečiame Jus dalyvauti tarptautinėje apklausoje – pasidalinti savo patirtimi mokslinių tyrimų ir inovacijų srityje. Ši visame pasaulyje atliekama apklausa yra Europos Sąjungos programos Horizon 2020 projekto „Pasaulinė atsakingų mokslinių tyrimų ir inovacijų tinklaveika“ (angl. - ‘Responsible Research and Innovation Networking Globally’, RRING) dalis. Atliekant apklausą siekiama surinkti įžvalgas apie mokslinių tyrimų ir inovacijų praktikas bei įvairias su tuo susijusias elgsenas; taip pat – surinkti nuomones apie Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslus. Todėl mums tikrai svarbu, kad išsakytumėte savo nuomonę apie tai, kaip vykdomi moksliniai tyrimai ir inovacinės veiklos Jūsų šalyje ir Jūsų veiklos srityje.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos