2022 m. rugsėjo 30 d. 13:00 – 16:00 val. Vilniaus universiteto Senato salėje (Universiteto g. 3) vyks diskusija “How to Investigate and Communicate Sensitive Stories and Discussed Heritage” (anglų k.). Renginyje susitiks dviejų Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto vykdomų projektų tyrėjai ir aptars temas, susijusias su disonuojančiu paveldu, asmeninėmis jautriomis patirtimis ir šiuolaikiniais šių temų komunikavimo būdais. Diskusijoje jautrūs klausimai bus analizuojami per asmeninių patirčių, disonuojančio paveldo komunikacijos, tapatybės (trans)formavimosi bei iškylančių iššūkių pjūvius.

Norinčius dalyvauti renginyje maloniai kviečiame registruotis.