nelegaliu knygu naudojimas lietuvojeGruodžio 12 d. 15 val. kviečiame į Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką, kur vyks Lietuvos kultūros tarybos lėšomis finansuoto tyrimų projekto „Technologinės ir etinės knygų piratavimo priežastys“ rezultatų pristatymas.

Rezultatus pristatys Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas mokslininkai doc. dr. Vincas Grigas ir doc. dr. Arūnas Gudinavičius.

Rezultatų aptarime ir diskusijoje dalyvaus tyrimo autoriai, Remigijus Jokubauskas (Lietuvos leidėjų asociacijos prezidentas), Sandra Leknickienė (Lietuvos nacionalinės bibliotekos  generalinio direktoriaus pavaduotoja), istorikas ir autorius dr. Tomas Vaiseta.

Renginys vyks Renginių erdvėje (305 kab., III aukšte), Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos adresas - Vilnius, Gedimino pr. 51.

Renginys socialiniame tinkle Facebook: https://www.facebook.com/events/549259195638708/