mini ZIZIUNAS disertacija virselisTadas Žižiūnas gins disertaciją tema „Technologinis veiksnys paveldo tyrimuose: 3D vaizdo ir spektroskopijos taikymo metodinis modelis“ socialinių mokslų srities komunikacijos ir informacijos krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2014 – 2018 metais Vilniaus universitete. Mokslinius tyrimus rėmė Lietuvos mokslo taryba.

Mokslinis disertacijos vadovas – prof. dr. R. Laužikas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Mokslinis konsultantas – prof. habil. dr. Juozas Vidmantas Vaitkus (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, fizika – N 002)

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Pirmininkas – prof. dr. Arvydas Pacevičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S)

Nariai:

• Doc. dr. Arūnas Gudinavičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S)
  • Doc. dr. Sorin Hermon (Kipro institutas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H)
  • Doc. dr. Salvijus Kulevičius (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H)
  • Doc. dr. Zinaida Manžuch (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S)

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: https://is.vu.lt/pls/pub/ivykiai.ivykiai_prd?p_name=3B20B84E85E25D15FA33B019CA0B1A2D/ZIZIUNAS%20Tadas.pdf

Disertacijos gynimas vyks viešame Gynimo tarybos posėdyje 2019 m. birželio 13 d. 11.00 val. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto 510 auditorijoje (Saulėtekio al. 9, I rūmai, 5 aukštas).