studentaiVilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas rengia seminarą, skirtą visiems besidomintiems Komunikacijos ir informacijos mokslų (toliau – KIM) krypties doktorantūros studijomis.

Seminare Komunikacijos fakulteto Dekanas prof. Rimvydas Laužikas, Mokslo reikalų prodekanė doc. Zinaida Manžuch ir KIM krypties doktorantūros komiteto pirmininkė prof. Aušra Navickienė supažindins su Vilniaus universitete gyvuojančia Komunikacijos ir informacijos mokslų mokykla, pasaulyke ir Lietuvoje plėtojamomis KIM mokslinių tyrimų kryptimis ir priėmimo į doktorantūros studijas tvarka 2019 m. Numatoma informacinė seminaro dalis ir pokalbis su pretendentais.

Renginys vyks balandžio 15 d. 17 val. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto (Saulėtekio al 9, I-ieji rūmai) Freskos auditorijoje (antras aukštas).