Įvykę renginiai

Vieta: Freskos kambarys.

 

Pradžia: 9 val.

 

Užpildėte paraišką dėl ERASMUS studijų? Nepraleiskite atrankos pokalbio!

ERASMUS atrankos pokalbiai su komisija vyks KOVO 4 d. (TREČIADIENĮ), Freskos kambaryje (214), Saulėtekio al. 9. Pradžia - 9 val.

Visi paraiškas užpildę studentai, norintys toliau dalyvauti atrankoje, privalo atvykti į pokalbį. Neatvykus į pokalbį studento kandidatūra nėra svarstoma.

Reikalavimai, keliami kandidatuojantiems išvykti į stažuotes:

  1. paskutinių dviejų semestrų vidurkiai neturi būti žemesni nei 8;
  2. atrankoje dalyvaujantys studentai turi būti pabaigę pirmos pakopos pirmąjį kursą arba antros pakopos pirmąjį semestrą;
  3. studentai privalo dalyvauti pokalbyjesu Erasmus atrankos komisija;
  4. studento užsienio kalbos, kuria studijuos, žinios turi atitikti užsienio universiteto keliamus reikalavimus.

 

 

 

viesa paskaitai universiteto atsakasGruodžio 19 d., ketvirtadienį 15:00-16:30 val. kviečiame į viešą paskaitą Universiteto atsakas į seksualinio priekabiavimo ir diskriminacijos dėl lyties atvejus akademinėje aplinkoje“, kurios metu bus pristatyta Šiaulių universiteto patirtis organizuojant prevencinę veiklą, siekiant  užtikrinti, kad aukštosios mokyklos studentai ir darbuotojai nepatirtų seksualinio priekabiavimo dėl lyties, tinkamai valdytų administracijos, akademinio personalo ir studentų santykius bei imtųsi institucinių proaktyvių veiksmų ir priemonių.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos