VU KF logo 12

Justas Gribovskis gins disertaciją tema „Žinių valdymo įtaka organizacijos procesų pridėtinės vertės kūrimui“  komunikacijos ir informacijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2015 – 2020 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis disertacijos vadovas – prof. dr. Zenona Ona Atkočiūnienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Pirmininkas – prof. dr. Rimvydas Laužikas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Nariai:

• dr. Renata Matkevičienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008);
  • dr. Olga Miroshnycenko (Kijevo nacionalinis Taraso Ševčenko universitetas, Ukraina, socialiniai mokslai, ekonomika- S 004);
  • dr. Rimvydas Skyrius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003);
  • dr. Marija Stonkienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto bibliotekoje arba VU svetainėje.

Disertacijos gynimas vyks viešame Gynimo tarybos posėdyje 2021 m. birželio 22 d. 10 val. nuotoliniu būdu  ZOOM platformoje.

Stebėti disertacijos gynimą galite nuotoliniu būdu pasinaudodami šia nuoroda: https://liedm.zoom.us/j/98952206468