RUSIUOKIME BET NE ZMONESMieli studentai, jeigu domitės žmogaus teisių padėtimi Lietuvoje ir jaučiate atsakomybę, kokioje Lietuvoje gyvename, jei savanorystės idėja rusena Jūsų širdyse ir tik laukia galimybės „užsidegti“, kviečiame dalyvauti konkurse-projekte „Rūšiuokime, bet ne žmones“.

Dalyvaudami konkurse-projekte turėsite galimybę kurti išskirtines medžiagas kartu su viena aktyviausių žmogaus teisių advokacijos organizacijų – nevyriausybinių organizacijų ir ekspertų koalicija „Galiu gyventi“, kuri jau daugiau nei dešimtmetį dirba dėl atskirtį patiriančių žmonių, atstovauja jų interesams ir teisėms.

„Rūšiuokime, bet ne žmones“... Šis šūkis jau tapo neatsiejama mūsų organizacijos dalimi siekiant reikalingų pokyčių žmogaus teisių srityje Lietuvoje. Savo ekspertine patirtimi mes dalinamės ir su kitomis šalimis, dalyvaujame tarptautiniuose projektuose bei plečiame bendraminčių gretas.

Konkursas-projektas yra dalis šiuo metu Koalicijos vykdomo projekto „NVO advokacijos įgūdžių stiprinimas siekiant efektyviai įtakoti politikos formavimo procesus“. Projekto metu bus sukurtas specializuotas  tinklalapis, skirtas nevyriausybinėms organizacijoms, kurios siekia pokyčių bei reikalingų sprendimų pasitelkiant advokacijos instrumentus. Tinklalapyje bus pateikta aktuali informacija, pavyzdžiai, mokomoji medžiaga bei konkretūs įrankiai, kurių pagalba nevyriausybinės organizacijos galės planuoti ir įgyvendinti žmogaus teisių advokacijos programas. Kviečiame Jus tapti šio projekto dalimi ir savo medžiaga nagrinėti jautrias žmogaus teisių temas.

Dalyvaudami šiame projekte:

  • gausite profesionalią pagalbą iš savo srities ekspertų;
  • gausite prieigą prie reikalingų šaltinių ir pašnekovų;
  • Jūsų darbai bus publikuoti Koalicijos svetainėje, Facebook paskyroje taip pat projekto svetainėje;
  • Jūsų darbai bus pristatyti foto parodoje, kuri bus skirta žmogaus teisių tematikai;
  • įgysite realios patirties ir papildysite savo CV prasmingos visuomeninės veiklos indėliu

Konkurso-projekto sąlygos

  • Pasirinkti mažiausiai tris žmogaus teisių temas* pateikiant jas prioritetine tvarka (sąrašas žemiau).
  • Pasiūlyti medžiagos pateikimo formą - interviu, foto-reportažas, analitinis straipsnis, socialinė situacija naudojant šiuolaikines technologijas.
  • Pridėti motyvacinį laišką.
  • Paraišką pateikti iki šių metų lapkričio 16 d. el. paštu:

Kiekvienai temai atrinksime po vieną kandidatą, nes vietų skaičius ribotas.

Jūsų praktikos vadovė ir mentorė bus  Koalicijos „Galiu gyventi“ Komunikacijos vadovė Ingrida Šulcienė – Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos steigėja bei viena iš tarptautinės ryšių su visuomene asociacijos Global Alliance steigėjų.

*Nagrinėjamų žmogaus teisių temų tikslinės grupės:

1. Pabėgėliai ir (nedokumentuoti) migrantai;

2. Tautinės / etninės grupės;

3. Smurto šeimoje aukos;

4. Socialinės rizikos vaikai;

5. Asmenys su negalia;

6. Kriminalizuojamos visuomenės grupės;

7. Psichikos sutrikimų, psichosocialinę arba raidos negalią turintys asmenys;

8. LGBT (tema apimanti lesbietes, gėjus, biseksualus ir transeksualus).

 

Kontaktai pasiteiravimui:

Ingrida Šulcienė
Komunikacijos vadovė
Koalicija „Galiu gyventi“
Mob. 8 618 04691

www.galiugyventi.lt

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos