CandlesrowArtėjant Vėlinėms KF bendruomenė aplankys anapilin išėjusių kolegų ir iškilių knygos mokslo teoretikų kapus.

Rasų kapinėse aplankysime bibliotekininko Adomo Benedikto Jocherio (1791 – 1860) kapą, o Bernardinų kapinaitėse pagerbsime bibliotekininko Mykolo Eustachijaus Brenšteino (1874 – 1938) ir bibliografo, VU bibliotekos prefekto Liudviko Sobolevskio (1791 – 1830) atminimą.

Antakalnio kapinėse žvakutės bus uždegtos ant profesorių Romualdo Broniukaičio ir Levo Vladimirovo taip pat ant fotografijos, televizijos ir kino kritiko Skirmundo Jono Valiulio kapų.

Žurnalistikos teoretiko Juozo Keliuočio atminimas (1902 – 1983) rimties minute bus pagerbtas Rokantiškių kapinėse.

Kairėnų kapinėse aplankysime šviesios atminties profesorių Audronės Glosienės ir Vandos Stonienės, o Riešės kapinėse – kolegės Jolitos Sudavičienės kapus.

Vykstančiųjų aplankyti kapų autobusas lauks viešojo transporto stotelėje „Vilniaus universitetas“ (miesto centro link). Išvykstame trečiadienį (spalio 30 d.) 10.00 val.

Kapinių lankymo grafikas.

Iš anksto dėkojame už Jūsų punktualumą!