KF dovanos LNBVygaudo Juozaičio nuotr.Šimtmečio jubiliejų mininčios Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos darbuotojai gauna dovanų ir patys – turi puikią galimybę plėsti savo profesinį akiratį dalyvaudami Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dėstytojų organizuojamose paskaitose.

• Lapkričio 20 d. prof. dr. Rimvydas Laužikas bibliotekos darbuotojams skaitė pranešimą „Skaitmeninių technologijų taikymas humanitarinių ir socialinių mokslų (HSM) tyrimams: VU Komunikacijos fakulteto projektų patirtys“.
  • Lapkričio 28 d. dr. Viktor Denisenko skaitys paskaitą „Kaip vartoti medijas? Medijų raštingumas eroje „po tiesos“.
  • Lapkričio 29 d. doc. dr. Zinaida Manžuch skaitys paskaitą „Klestintys bibliotekininkai: kaip jie naudojasi galimybėmis ir įveikia iššūkius darbe“.
  • 2020 m. sausio 15 d. doc. dr. Marija Stonkienė skaitys paskaitą apie viešąjį kalbėjimą.