Miha Kovac 1200x800Prof. Miha Kovač – Liublianos universiteto (Slovėnija) profesorius, „Mladinska Knjiga Group“ leidyklų grupės skaitmeninės leidybos plėtros skyriaus vadovas, Europos leidybos studijų asociacijos EuroPub, telkiančios leidybos tyrimus vykdančius mokslininkus, prezidentas. Jo moksliniai interesai – leidyba XXI amžiuje, leidybos istorija, leidybos statistika. Šiomis temomis prof. Miha Kovač skaito paskaitas Europos ir JAV universitetuose. Didelio susidomėjimo sulaukė jo knyga Never Mind The Web: Here Comes The Book (Oxford, 2008).

Prof. Miha Kovač Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete skaitys šias paskaitas:

1. gegužės 7 d. 9 val., 513 aud. – Globalization of Publishing? An Unorthodox Research Approach;
  2. gegužės 7 d. 11 val., 510 aud. – Globalization of Publishing? An Unorthodox Research Approach;
  3. gegužės 8 d. 15 val., 217 aud. – The Book: Does it still exist?
  4. gegužės 10 d. 13 val., 217 aud. – Marketing Techniques in Publishing: the Case of Bestsellers.

Visos paskaitos bus skaitomos Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete, Saulėtekio al. 9. Esate maloniai laukiami!