pvcVerslo informacijos vadybos studijų programos studentės pateko į Projektų valdymo čempionato (PVČ) finalą.

PVČ - jau antrą kartą Lietuvoje organizuojamas konkursas, kuriame aukštųjų mokyklų studentai varžosi, pasitelkdami turimus projektų valdymo įgūdžius.

Čempionate dalyvauja KF trečio kurso studentės Monika Vaščilaitė, Alma Vapsvaitė, Lina Kalinauskaitė ir Lina Matiukaitė.

Čempionato finalas – 2014 m. balandžio 12 d. Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje, Saulėtekio al. 22, Vilnius. Finalo metu žiūrovai turės galimybę išgirsti du pranešimus. Pirmąjį tema  "Where is the Project Manager in Agile project" skaitys Agile projektų valdymo profesionalas ir Agile Lietuva asociacijos prezidentas Vaidas Adomauskas, o pranešimą tema „Career path and competence“ - Young Crew pirmininkas Dr. Daniel Collado-Ruiz.

Registracija ir bilietai į čempionatą: