Projekto tikslas – ištirti politinius, ekonominius ir socialinius Lietuvos žurnalistikos rizikos veiksnius ir išnagrinėti Lietuvos žurnalistikos situaciją šių veiksnių kontekstuose.

Projekto metu bus analizuojamos politinės, ekonominės, socialinės aplinkybės, turėjusios įtaką Lietuvos žurnalistikos raidai. Bus atliekama Lietuvoje dirbančių žurnalistinį darbą asmenų apklausa, vertinant politines, ekonomines ir socialines įtakas žurnalistams, redakcinę žurnalistų autonomiją, žurnalistų saugumą ir netikrumą profesinėje aplinkoje.

Projekto vadovas: doc. dr. Deimantas Jastramskis

Projekto trukmė: 2022 m. gegužės mėn. – 2024 m. vasario mėn.

Projekto finansavimo šaltinis: projektas finansuojamas Lietuvos mokslo tarybos lėšomis