Naujas studijų dalykas

Vilniaus Universitetas ir IREX džiaugiasi galėdami pristatyti naują rudens kursą būsimiems žurnalistams „Žurnalistika dezinformacijos amžiuje: Informacinės manipuliacijos skaitmeninėje eroje“! Kursą išklausys iki 25 žurnalistikos, medijų ir susijusių specialybių studentų iš Komunikacijos fakulteto, kurį dėstys Vilniaus universiteto dėstytojai ir profesoriai rezidentai.

Skaityti daugiau: Naujas studijų dalykas

Registracija į vasaros mokyklą

Vizualas makaronai daugiau teksto

Esi aktyvus medijų vartotojas, bet domina informacinis raštingumas ir norėtum atpažinti kokybišką žurnalistiką bei atskirti fake news? Dalyvauk virtualioje trijų dienų vasaros mokykloje birželio 29 – liepos 1 d.

Skaityti daugiau: Registracija į vasaros mokyklą

Medijų raštingumo programa

irex1

Pavargai nuo #MelagingųNaujienų srauto? Pirmenybę teiki #Faktams, o ne #Dezinformacijai? Pasirengęs daryti #TeigiamusPokyčius? Registruokis į medijų raštingumo programą iki birželio 1 d. ir praplėsk savo žinias.

Skaityti daugiau: Medijų raštingumo programa

Media Literacy in the Baltics