Picture12022 m. rugsėjo 7 d., 11:00 val. profesorius Janas van Dijkas, Tventės universitetas, Nyderlandai, skaitys viešą paskaitą ir ves diskusiją su Komunikacijos fakulteto dėstytojais ir doktorantais „Galios ir didžiosios technologijos teorija“ (A Theory of Power and Big Tech). Susitikimas vyks nuotoliu. Susitikimo nuoroda.

Janas A. G. M. van Dijkas yra komunikacijos mokslų profesorius emeritas Nyderlandų Tvento universitete. Ilgus metus jis vadovavo Informacinės visuomenės sociologijos katedrai, dėstė ir tyrinėjo įvairius jos aspektus, ypač skaitmeninę nelygybę. Profesorius yra parašęs daugybę mokslo darbų. 2020 metais išleido dvi monografijas: Digital Divide bei The Network Society. Šiuo metu rengia naują knygą Power and Technology.

Kviečiame aktyviai dalyvauti!