mini pressure cooker weekGeert Hofstede konsorciumas organizuoja Pressure Cooker Week savaitę, kurios metu Tarptautinės komunikacijos magistro studijų programos studentai mokysis kaip geriau pasiruošti baigiamojo darbo rašymui. Šios intensyvios savaitės metu bus vedami seminarai, studentai sulauks patarimų iš programą jau baigusių studentų kaip geriau parengti savo baigiamųjų darbų įvadus.

Užsiėmimai vyks Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9) nuo birželio 25 iki 28 d., neformalus dalyvių susitikimas numatytas birželio 24 d.

Programą anglų kalba galite rasti čia.