kf vu du logotipai

VILNIAUS UNIVERSITETO
KOMUNIKACIJOS FAKULTETO

TARPTAUTINĖ MOKSLINĖ KONFERENCIJA

"INFORMACIJOS IR KOMUNIKACIJOS TEORIJOS IR PRAKTIKOS RAIŠKOS 2022"

KVIETIMAS


2022 m. balandžio 28 – 29 d. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Organizacijų informacinės ir komunikacinės veiklos tyrimų katedra rengia tarptautinę mokslinę konferenciją, kurios tikslas – skatinti mokslininkus ir praktikus pristatyti teorinių ir taikomųjų tyrimų rezultatus, inicijuoti mokslines diskusijas aktualiomis informacijos ir komunikacijos temomis.

Konferencijos organizatoriai kviečia teikti pranešimus atsižvelgiant į šias mokslinių tyrimų kryptis:

Informacijos ir žinių valdymas organizacijoje: informacijos ir žinių valdymo vertinimas; kūrybiškumas ir inovacijos; besimokanti organizacija; žinių valdymo sistemos; organizacijos kultūra ir žinių vadyba; informacinių ir komunikacinių technologijų vaidmuo tobulinant informacijos ir žinių valdymą organizacijoje ir kt.

Komunikacijos valdymas organizacijoje: strateginė ir korporatyvinė komunikacija; socialinės atsakomybės ir tvarumo komunikacija; organizacijos pokyčių komunikacija; tarpkultūrinė komunikacija tarptautinėje organizacijoje; informacinių technologijų ir hibridinės darbo vietos įtaka komunikacijai organizacijoje; organizacijos komunikacija su suinteresuotaisiais rizikos kontekste ir kt.

Lyties raiška komunikacijoje ir kituose sociokultūriniuose kontekstuose: lyties aspektas komunikacijoje; lyčiai jautri kalba; lyčių lygybė ir jos komunikacija; lygių galimybių komunikacija; lyčių reprezentavimas žiniasklaidoje; lyties aspektas masinėje ir populiariojoje kultūroje; lytis ir medijos; lyčių lygybė žiniasklaidos industrijoje; lyties raiška organizacijoje ir kt.

Konferencijos organizatoriai kviečia teikti pranešimų santraukas iki 2022 m. vasario mėn. 1 d.

Bendrieji reikalavimai pranešimo santraukai: siekdami atrinkti konferencijos tematiką atitinkančius pranešimus, maloniai prašome parengti pranešimo santrauką iki 300 žodžių anglų k. Santraukoje turi būti nurodyti 3–5 reikšminiai žodžiai, pristatytas pranešimo aktualumas, tikslas, uždaviniai, metodai (moksliniams pranešimams), rezultatai ir išvados. Pranešimo santrauką galite pateikti lietuvių k. arba anglų k. konferencijos tinklalapyje užpildę elektroninę santraukos pateikimo formą.

Autoriai apie pranešimus, įtrauktus į konferencijos programą, bus informuoti iki 2022 m. kovo mėn. 1 d.

Konferencija vyks anglų k. ir lietuvių k. nuotoliniu būdu.

Atrinkti straipsniai, parengti pranešimų pagrindu, bus publikuojami Vilniaus universiteto mokslo leidinyje „Informacijos mokslai“.

Dalyvių registracija vyks iki 2022 m. balandžio mėn. 15 d. Užsiregistruoti galite konferencijos tinklalapyje užpildę elektroninę registracijos formą.

Dalyvavimo mokestis:
Dalyvio mokestis – 80 eurų.
Išankstinė registracija su nuolaida: užsiregistravus iki balandžio 1 d. dalyvio mokestis – 40 eurų.
VU mokslininkams ir darbuotojams dalyvavimas – nemokamas.
Dalyvavimas klausytojo teisėmis – nemokamas.

Informacija dalyvavimo apmokėjimui:
Gavėjas: VILNIAUS UNIVERSITETAS
PVM mokėtojo kodas: LT119508113
Sąskaita: LT247044060001101392
Banko pavadinimas: AB SEB Bankas
SWIFT kodas: CBVILT2X
Mokėjimo paskirtis: KF-2022-04-0001

Daugiau informacijos el.paštu:

kf vu du logotipai

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos