Įteikti „PR LAPĖS“ apdovanojimai

pr lapes2014Apdovanoti geriausi 2013 m. įgyvendinti komunikacijos projektai.

KF Ryšių su visuomene studijų programos magistrantai įteikė apdovanojimus komunikacijos projektų konkurso „PR LAPĖS 2013“ nugalėtojams.

„PR LAPĖS“ – geriausių komunikacijos projektų konkursas, KF magistrantų organizuojamas pirmą kartą po penkerių metų pertraukos. Atnaujinti ir patobulinti ankstesniais metais rengtą konkursą nuspręsta siekiant populiarinti organizacijų vykdomas komunikacijos veiklas, jų siekius ir rezultatus. Iš konkursui pateiktų paraiškų vertinimo komisija, kurią sudarė penkiolika ekspertų – ryšių su visuomene specialistai, žurnalistai bei verslo analitikai, –  išrinko 6 laimėtojus.

Metų taupioji lapė – už sugebėjimą įgyvendinti projektą minimaliomis piniginėmis sąnaudomis – jaunimo organizacijos „Darbas“ projektas „Lietuva – tai mes“, kurio metu buvo važinėjama po įvairius Lietuvos miestus ir miestelius, o vietos jaunimas turėjo galimybę dalyvauti projekte ir su organizatoriais piešti Lietuvos trispalvę.

Metų kūrybiškiausia lapė – už išskirtinę kūrybinę gyslelę – VšĮ „Kūrybinės dirbtuvės“ „BEEpart“ trečiasis tarptautinis šviesos instaliacijų festivalis „BEEpositive“, sulaukęs ypatingo visuomenės dėmesio ir įsitraukimo.

Metų novatoriškiausia lapė – už itin pažangią ir originalią idėją apdovanota UAB „Columbus Lietuva“ komunikacijos kampanija „Užrašai iš paraščių“, patenkinusi daugybės klientų lūkesčius.

Metų socialinių tinklų lapė – už sumaniausią ir efektyviausią socialinių tinklų panaudojimą komunikacijoje – Vilniaus universiteto bibliotekos projektas, skirtas Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) atidarymui.

Metų socialiai atsakingiausia lapė – už sąmoningiausią darnos ir aplinkos puoselėjimą apdovanota AB „Lesto“ ir jos projektas „Tiek, kiek reikia daugiabučiui: saugūs ir taupūs namai“, kurio pagalba atkreiptas visuomenės dėmesys į energijos išteklių taupymą bei saugų jų panaudojimą.

Metų komunikacijos lapė – visose srityse parodžiusi geriausius komunikacinius įgūdžius bei sprendimus – „Inreal“ grupė su projektu „Nekilnojamojo turto eksperto pozicijos įvedimas ir sustiprinimas“.

„Gera žinoti, kad prasmingi dalykai turi tąsą. Mano Ryšių su visuomene magistrantūros laida buvo pirmoji, suteikusi kūną šiai puikiai doc. Renatos Matkevičienės idėjai ir organizavusi renginį – geriausių metų komunikacijos projektų apdovanojimus. Šiemet ši idėja gavo ir vardą – „PR lapės“ – įstabų vardą, subtiliai ir daugiasluoksniškai atskleidžiantį mūsų profesijos esmę. Mes, lapės,  gudrios ir išmintingos, švelnios ir aštriadantės, lanksčios ir strategiškos, nes visame kame yra ir gero, ir blogo, svarbu – balansas. Tad sveikinu organizatorius, savo būsimus kolegas, su gražia švente ir nuoširdžiai džiaugiuosi „Inreal“ grupės komunikacijos įvertinimu“, – atviravo pagrindinį apdovanojimą atsiėmusi „Inreal“ marketingo ir komunikacijos vadovė Rūta Merčaitienė.

Apdovanojimų ceremonija vyko Vilniuje įsikūrusiame konferencijų centre „Pirklių klubas“. Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai. Ji turi ypatingą aurą, išsiskiriančią klasikos bei modernumo deriniu, todėl puikiai tiko apdovanojimus vienijančios ateities tematikos atspindėjimui. Komunikacijos projektų apdovanojimuose spindėjo metalinės konstrukcijos, skambėjo gyva muzika, o svetinga vakaro aplinka leido susirinkusiems svečiams pasijusti tarsi herojais iš ateities. Na, o koks gi vakaras be geranoriško rėmėjų būrio: „Esame dėkingi visiems, kurie prisidėjo, kad šie komunikacijos projektų apdovanojimai įvyktų. Tikimės, jie įkvėps ateities kartas nenutraukti tokių apdovanojimų tradicijos, o Lietuvos įmones bei organizacijas įgyvendinti dar stipresnius komunikacijos projektus!“, – sako vakaro šeimininkai.

Nuotraukų galerija:

D. Versecko nuotr.

Rėmėjai:

 nnn renginiai  RAW 42  tiche  audioforma
 3p logistics  Miltinukas  Stiklo juvelyrika Radio Znad Wilii 
       
       
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos