Karjeros ir pratikos galimybės:

 pasiūlymus siųskite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad galėtumėte jį peržiūrėti.

 

 

 

 

 

Pagrindinės Komunikacijos fakulteto
ekspertų mokslinių interesų sritys:

archyvai, bibliotekininkystė ir informacijos
mokslai,
muziejininkystė ir muzeologija,
medijos,
kultūrų komunikacija, leidyba,
mediologija, p
aveldo, politikos, viešoji
komunikacija,
radijas, teatro menas, televizija,
žiniasklaida,
žinių vadyba, žurnalistika.

KF mokslininkų – ekspertų sąrašas »

 

 

  1. Studentams
  2. Stojantiesiems
  3. Darbuotojams
  4. Partneriams
  5. Karjera
  6. Ekspertai

Savaitės nuotrauka

Savaitės konkurso nuotraukaŠios savaitės nuotraukoje – kadras iš Fakulteto darbuotojos vaikystės.

Smagu panaršyti nuotraukų albumuose? Kiekvieną antradienį paskelbsime KF dėstytojo arba administracijos darbuotojo studijų metų nuotrauką.

Tapkite KF draugu socialiniame tinkle Facebook, įvardinkite savaitės nuotraukoje užfiksuoto žmogaus tapatybę ir laimėkite praktiškus prizus.

Šios savaitės konkurse  nuotrauka iš administracijos darbuotojos vaikystės. Ar žinote, kas ji tokia?

 

Atsakymas: VU Komunikacijos fakulteto administratorė Irena Buračaitė.

Studijų naujienos
Priimamos ISEP paraiškos dalinėms studijoms

VU studentus kviečiame dalyvauti ISEP mainų programos atrankoje ir 2017/2018 mokslo metų rudens semestrą ar visus akademinius metus praleisti viename iš Jungtinių Amerikos Valstijų ar kitos šalies universitete.

Skaityti daugiau
Laisvos VF studijų vietos

Studentai, mokantys už studijas, gali pretenduoti užimti laisvas valstybės finansuojamas vietas.

Skaityti daugiau
Erasmus+ atrankos pokalbis

Rugsėjo 30 d. Komunikacijos fakulteto studentai, pateikę paraiškas stažuotis užsienio universitetuose pagal Erasmus+ studijų mainų programą dalyvavo atrankos pokalbyje.

Skaityti daugiau
Mokslo naujienos
KF mokslininkai imasi taikomųjų tyrimų

Komunikacijos fakulteto mokslininkai doc. dr. Arūnas Gudinavičius,  doc. dr. Andrius Šuminas, dokt. Arnas Aleksandravičius, vyr. inžinierius Justinas Tamosynas kartu su kitais kolegomis iš Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos, Gamtos mokslų bei Filosofijos fakultetų bei Kauno technologijos universiteto pagal partnerystės sutartį su Valstybine mokesčių inspekcija (VMI) pradėjo darbą dideliame taikomajame projekte „Analizės, modeliavimo ir rizikos valdymo kompetencijų centro (i.MAMC) įkūrimas“.

Skaityti daugiau
Kristijono Donelaičio atminties paveldas

VU Komunikacijos fakulteto profesorius Domas Kaunas, vienas  žymiausių šių dienų Lietuvos knygotyrininkų, Mažosios Lietuvos raštijos ir knygos tyrėjas, Lietuvos mokslų akademijos viceprezidentas, savo naujausioje knygoje „Kristijono Donelaičio atminties paveldas“ pristato nuo 1979 metų rinktą medžiagą apie K. Donelaitį ir šios temos savo mokslinio tyrimo rezultatus.

Skaityti daugiau
Disertacijos gynimas

Kšištofas Tolkačevskis gins disertaciją „Epigrafinio įrašo kultūra ir komunikacija: XIX a. Vilniaus memorialinių įrašų pagrindu“ socialinių mokslų srities, komunikacijos ir informacijos krypties daktaro laipsniui gauti.

Skaityti daugiau
Bendros naujienos
VU tarybos nario rinkimai

Vilniaus universiteto Senatas lapkričio 22 dienos nutarimu Nr. S-2016-10-10 inicijavo Vilniaus universiteto tarybos nario – ne Universiteto dėstytojo ar mokslo (meno) darbuotojo, atstovaujančio teisinės, politinės, socialinės, ūkio, finansų ir administravimo sistemų plėtros interesų sričiai, rinkimus. Jų metu į Tarybą iš Universitete nedirbančių asmenų bus renkamas naujas Tarybos narys, pakeisiantis Seimo nare tapusią Ingridą Šimonytę.

Skaityti daugiau
Paroda „Dailės parafrazė komunikacijos tema“

Lapkričio 29 dieną Vilniaus universiteto Komunikacijos ir Teisės fakultetų pirmame aukšte buvo atidaryta neeilinė paroda „Dailės parafrazė komunikacijos tema“. Studentai pristatė sovietmečio Lietuvos dailininko Vinco Kisarausko eskizus, kurie buvo sukurti 1974 metais spektakliui „Edipas karalius“.

Skaityti daugiau
Diskusija apie bibliotekų specialistų rengimą

Gruodžio 2 d., žymaus bibliotekininkystės veikėjo Vaclovo Biržiškos gimimo dieną, KF Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų institutas organizavo interaktyvią diskusiją „Bibliotekų specialistų rengimas ir profesinis tobulinimas(is): poreikiai, idėjos ir perspektyvos“.

Skaityti daugiau
Nuorodos