Picture 279Rugsėjo 2 d. (pirmadienį) Vilniaus universitetas iškilmingai paskelbs naujų studijų metų pradžią.

Šventės programa:

9.30 val.  Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10.00 val. Komunikacijos fakulteto Studijų metų pradžios minėjimas Universiteto Didžiajame kieme (Universiteto g. 3).

10.15 val. pirmos ir antros pakopos pirmo kurso studentų susitikimas su studijų programų vadovais ir socialiniais partneriais TVARKARAŠTIS.

14.45 val. Vilniaus universiteto profesorių, studentų ir alumnų eisena iš Nepriklausomybės aikštės į Universiteto rūmų Didįjį kiemą.

15.30 val. iškilminga studijų metų pradžios INITIUM SEMESTRI ceremonija universiteto Didžiajame kieme.

Maloniai kviečiame dalyvauti!