KF diplomų įteikimo iškilmėse dalyvavo Prezidentas Valdas AdamkusTradiciškai birželio 18 d., švenčiant KF gimtadienį, absolventams įteikti bakalauro ir magistro diplomai.

Šiemet studijas Fakultete baigė 214 bakalaurų ir 50 magistrų. Ceremonija vyko Šv. Jonų bažnyčioje, o absolventus ir svečius sveikino šalies prezidentas Valdas Adamkus, socialiniai partneriai, operos solistė Viktorija Miškūnaitė ir koncertmeisterė Audronė Kisieliūtė, duetas Gabrielė Cegialytė ir Antanas Kiziela.

Už ypatingus mokslo pasiekimus bakalauro studijų studentai Emilija Ferevičiūtė, Alina Kazakevič, Justas Naruševičius ir Dovilė Obolinytė atsiemė Cum Laude diplomus. Magistrantūros studijose brandžia ir originalia moksline veikla pasižymėjusiai Editai Sėdaitytei buvo įteiktas Magna Cum Laude, o Karoliui Mickevičiui-Mėgelaičiui ir Giedrei Rutkauskaitei – Cum Laude magistro diplomai.

Foto galerija (Justino Kirkučio nuotr.):