Laisvos VF vietos 2019Studentai, mokantys už studijas, gali pretenduoti užimti laisvas valstybės finansuojamas vietas.

MAGISTRANTŪROS studijų programose yra laisvų valstybės finansuojamų vietų:

II kursas:

• Analitinė žurnalistika – 1 vieta

Laisvos valstybės finansuojamos vietos bus užpildomos ne vėliau kaip iki 2019 m. RUGSĖJO 1 d.

Prašymai dėl perkėlimo į VF vietą priimami ne vėliau kaip iki 2019 m. RUGPJŪČIO 28 d. 12 val. Komunikacijos fakulteto Studijų skyriuje (201 kab., Saulėtekio al. 9, I rūmai 2 aukštas):

• Zitai Kemeraitienei, koordinuojančiai Analitinės žurnalistikos, Informacijos sistemų vadybos, Komunikacijos mokslų, Ryšių su visuomene, Tarptautinės komunikacijos (lietuvių k.) ir Žinių vadybos ir lyderystės magistrantūros studijų programas.

Prašymo forma skelbiama fakulteto svetainėje adresu: http://www.kf.vu.lt/studijos/studentams/dokumentu-formos

Perkėlimas į laisvas VF vietas bus vykdomas remiantis „Laikinuoju Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašu“.

Aprašas skelbiamas VU svetainėje: VU Laikinasis studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašas