stojimas doktoranturaPo pagrindinio doktorantūros studijų priėmimo bus skelbiamas papildomasis priėmimas į Komunikacijos ir informacijos mokslų krypties doktorantūros studijas Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete.

Stojimo dokumentai į doktorantūrą teikiami nuo rugsėjo 3 d. iki rugsėjo 16 d.

Stojantieji į Komunikacijos ir informacijos mokslų (toliau – KIM) krypties doktorantūrą:

1. Rengia mokslinį projektą. Projekte turi būti apibūdinamas temos aktualumas, esamas mokslinės problemos ištyrimo lygis, suformuluojami būsimo darbo tikslai ir uždaviniai, aptariami tyrimo metodai, pateikiama bendra literatūros disertacijos tema apžvalga, numatoma tyrimo eiga ir etapai;
  2. Dalyvauja projekto gynime ir pokalbyje.

Stojantieji į KIM krypties doktorantūros studijas, procedūroje numatytą mokslinį projektą turi pateikti ir užsiregistruoti rugsėjo 3-6 dienomis, 9-15 val. Pateikus ne visą būtiną informaciją ar ne visus reikalingus dokumentus prašymas laikomas neužregistruotu.

Stojamasis egzaminas (mokslinio projekto gynimas ir pokalbis) įvyks rugsėjo 17 d., 10 val Freskos (214) kambaryje.

Daugiau informacijos rasite čia: http://www.kf.vu.lt/stojantiesiems/doktorantura/stojimo-tvarka