stefan stefancik 257625Po pagrindinio priėmimo I-ojo etapo liko laisvų vietų Komunikacijos fakulteto magistrantūros studijų programose.

Nuo liepos 4 d. 14:00 val. prasideda II-asis priėmimo į magistrantūros studijas etapas.

Pretendentai gali pateikti prašymą dalyvauti konkurse ir koreguoti prašymuose nurodytus pageidavimus. Dalyvavę pagrindinio priėmimo I-ajame etape registracijos mokesčio pakartotinai mokėti neturi tačiau privalo atnaujinti prašymo duomenis savo paskyroje.

Stojantiesiems į Tarptautinės komunikacijos (lietuvių ir anglų k.) magistrantūros studijų programą iš kitų krypčių studijų programų, taip pat baigusiems studijas kolegijoje ir socialinių bei humanitarinių mokslų krypties papildomąsias studijas Vilniaus universitete, privaloma rašyti motyvacinį laišką.

Motyvaciniame laiške būtina nurodyti studijų programos pasirinkimą lėmusius veiksnius, atskleisti, kaip rengtasi studijoms, kaip įsivaizduojama tolesnė karjera.

Motyvacinį laišką pateikti ne vėliau kaip iki liepos 7 d. 24:00 val. adresu:

• el. p.: (jeigu siunčiate elektroninį variantą, spausdintinio motyvacinio laiško varianto pristatyti nereikia),
  • Saulėtekio al. 9, I rūmai, 201 kab., priėmimo valandos: pirmadieniais - ketvirtadieniais 13 - 17 val., penktadieniais 10 - 14 val.
    tel. nr. (8 5) 236 6106.

Vėliau pateikti motyvaciniai laiškai nebus svarstomi ir vertinami.

Daugiau informacijos skelbiama VU tinklalapyje: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/magistranturos-studijos