diplomu teikimai 2019Birželio 17 d. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje įteikti bakalauro ir magistro diplomai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetą baigusiems absolventams.

Absolventus sveikino Vilniaus universiteto Studijų prorektorius dr. Valdas Jaskūnas, Komunikacijos fakulteto dekanas prof. Rimvydas Laužikas, mokslo reikalų prodekanė doc. dr. Zinaida Manžuch, studijų reikalų prodekanas doc. dr. Martynas Petrikas bei Komunikacijos fakulteto Tarybos pirmininkė prof. Zenona Atkočiūnienė. Į iškilmes atvyko bei sveikinimo kalbas sakė socialinė partnerė, LRT ir Laisvės TV žurnalistė Rita Miliūtė, socialinis partneris, televizijos laidų režisierius Vytenis Pauliukaitis, Komunikacijos fakulteto Studentų mokslinės draugijos prezidentė Viktorija Vaserytė, Komunikacijos fakulteto Studentų atstovybės pirmininkė Smiltė Radziukynaitė ir absolventas Laurynas Ribakas.

Muzikinius sveikinimus absolventams skyrė ir klasikinės muzikos kūrinius atliko tenoras Juozas Janužas, kuriam akomponavo Vaida Balčiūnienė.

Nuotraukas iš renginio galite matyti čia: bakalauro ir magistro.