green chameleon 21532 unsplashVilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas rengia antrąjį seminarą, skirtą visiems besidomintiems Komunikacijos ir informacijos mokslų (toliau KIM) krypties doktorantūros studijomis. Numatomas pokalbis su pretendentais apie jų rengiamus mokslinius projektus:

1. mokslinių projektų sandarą, pagrindinius elementus (pvz., mokslinę problemą, jos aktualumo ir ištirtumo pagrindimą, mokslinio tyrimo tikslą ir uždavinius ir kt.) ir moksliniams projektams keliamus reikalavimus;
  2. mokslinių projektų pristatymą ir vertinimą priėmimo į doktorantūrą pokalbio metu.

Seminaro dalyviai turės galimybę užduoti klausimus ir gauti patarimų apie savo rengiamus mokslinius projektus.

Seminare dalyvaus Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Dekanas prof. Rimvydas Laužikas, Mokslo reikalų prodekanė doc. Zinaida Manžuch ir KIM krypties doktorantūros komiteto pirmininkė prof. Aušra Navickienė. Renginys vyks gegužės 20 d. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto (Saulėtekio al 9, I rūmai) Freskos auditorijoje (antras aukštas). Pradžia 17 val.