people 2557399 1920Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Lyčių studijų centro iniciatyva vieši mokslininkės iš Vokietijos: prof. dr. Rylee Hühne iš Pietų Vestfalijos taikomųjų mokslų universiteto (South Westphalia University of Applied Sciences) ir Hanoverio Taikomųjų mokslų ir menų universiteto (University of Applied Sciences and Arts) prof. dr. Helene Götschel.

Kovo 18-19 d. mokslininkės dalyvavo Seime vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Gender equality in STI: progress and challenges“, skirtoje Baltijos šalių moterų mokslininkių asociacijos BASNET Forumas veiklos 10-mečiui paminėti.

Vizito Komunikacijos fakultete programa:

1. kovo 19 d. paskaita ir seminaras “Stimulating trans* gender awareness” Komunikacijos mokslų studijų magistrams.
  1. kovo 20 d. paskaita ir seminaras “Trans* gender identities in academic practice: needs and recommended action” Tarptautinės komunikacijos studijų programos studentams.
  1. kovo 21 d. paskaita ir seminaras “Gender and Biology. An introduction” BUS dalyko „Lyčių studijos“ studentams.