Marek MillerKovo 20 d. kviečiame į Marek Miller (Google News Lab) paskaitą „Faktų tikrinimo galimybės ir įrankiai“ Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete.

Paskaitos metu lektorius pristatys didžiausias netikrų naujienų (angl. fake news) istorijas, nutikusias žurnalistams, bei kaip galima jų išvengti, tikrinant informaciją, faktus ir video medžiagą.

Žurnalistams bus parodyta, kaip faktų tikrinimui pasitelkti ir visapusiškai išnaudoti Google Žemėlapius, Vaizdų paiešką, Google Vertėją, YouTube bei kitus nemokamus internetinius įrankius (Picodash, Who.is, The Wayback Machine, Suncalc, Video News Debunker ir kt.).

Paskaita vyks kovo 20 d., 9 val., 513 aud., Saulėtekio al. 9, I-ieji rūmai.