egzaminas

Laba diena, gerbiami Studentai,

kreipiamės į Jus dėl 2018/2019 m.m. rudens semestro egzaminų sesijos tvarkaraščio sudarymo.

Primename Jums, kad paskaitos vyks iki 2018 m. gruodžio 23 d. (imtinai).

Baigiamųjų kursų – Ryšių su visuomene bei Žinių vadybos ir lyderystės magistrantūros studijų programų – 2018/2019 m. m. rudens semestro egzaminų sesija vyksta 2018 m. gruodžio 21–22 d.

Kitų kursų 2018/2019 m. m. rudens semestro egzaminų sesija vyksta 2019 m. sausio 2–26 d.

Bendrųjų universitetinių studijų dalykų 2018/2019 m. m. RUDENS semestro egzaminų sesija vyks 2019 m. sausio 10 ir 17 d.

Remiantis Studijų nuostatais, egzaminų sesijos tvarkaraščiai sudaromi dėstytojų ir studentų susitarimu, juos tvirtina Komunikacijos fakulteto Dekanas. Kreipiamės į Seniūnus ir prašome suderinus su kurso draugais ir dalykų dėstytojais iki š. m. LAPKRIČIO 27 d. (antradienio) 14.00 val. pateikti rudens egzaminų sesijos tvarkaraštį:

• Informologijos, Kultūros informacijos ir komunikacijos, Leidybos, Leidybos ir reklamos, Verslo informacijos vadybos, Žinių ir inovacijų vadybos bei Žurnalistikos bakalauro studijų programų studentai – vyriausiajai studijų koordinatorei Jūratei Petniūnaitei;
  • Kūrybos komunikacijos bakalauro studijų programos studentai – vyriausiajai studijų koordinatorei Linai Urbelionienei;
  • Analitinės žurnalistikos, Informacijos sistemų vadybos, Komunikacijos mokslų, Ryšių su visuomene, Tarptautinės komunikacijos bei Žinių vadybos ir lyderystės magistrantūros studijų programų studentai – vyriausiajai studijų koordinatorei Zitai Kemeraitienei.

Sudarydami tvarkaraštį naudokitės tvarkaraščio sudarymo lentele. Ją galite rasti ir fakulteto svetainėje adresu: http://www.kf.vu.lt/studijos/studentams/bak-dokumentu-formos

Tvarkaraštyje prašome nurodyti:

• dalyko pavadinimą;
  • dėstytojo vardą, pavardę;
  • tikslią konsultacijų bei egzamino/įskaitos datą ir laiką;
  • planuojamą trukmę.

Tvarkaraštį turi pasirašyti dalyko dėstytojas, tuo patvirtindamas savo sutikimą egzaminuoti nurodytu laiku.

Pastabose prašome pažymėkite, jei egzaminui/įskaitai reikalinga kompiuterinė auditorija Informacinių technologijų paslaugų centre (ITPC, Saulėtekio al. 9) ar yra kitokių pageidavimų, susijusių su auditorija egzaminui/įskaitai.

Atsižvelgiant į didelį auditorijų užimtumą sesijos metu, maloniai prašome egzaminų/įskaitų pradžią planuoti nelyginėmis valandomis (9.00, 11.00, 13.00 val. ir t. t.). Taip pat prašome egzamino trukmę nurodyti kuo tiksliau. Visa tai leis kuo racionaliau sesijos metu paskirstyti auditorijas.

Egzaminai/įskaitos gali vykti ir šeštadieniais (išskyrus kompiuterinius egzaminus, kurie vyks ITPC; šie gali vykti tik pirmadieniais-penktadieniais). Egzaminams/įskaitoms, vykstantiems šeštadienį, bus skiriamos tik Saulėtekio alėjoje esančios auditorijos.

Žurnalistikos instituto patalpose (Bernardinų g. ir Maironio g.) šeštadieniais egzaminai nevykdomi.

Primename Jums, kad tą pačią dieną gali vykti tik VIENO dalyko egzaminas/įskaita.

Rekomenduojama egzamino pasiruošimui skirti ne mažiau kaip 3 dienas.

Tvarkaraštis gali būti sudaromas visam kursui bendras, jei kurse yra grupės – ir kiekvienai grupei atskirai.

Parengtas sesijos tvarkaraštis Komunikacijos fakulteto svetainėje bus paskelbtas ne vėliau kaip iki gruodžio 20 d. (imtinai), baigiamųjų kursų – ne vėliau kaip iki gruodžio 14 d.

Nuoroda į sesijos tvarkaraštį čia: http://www.kf.vu.lt/studijos/tvarkarasciai/sesijos-tvarkarasciai

Jį taip pat galėsite rasti prisijungę prie VU informacinės sistemos  (meniu punktas „Sesijos tvarkaraštis“).

Komunikacijos fakulteto Studijų skyrius