Doktorantūros studijų metų pradžios šventė

mini doktoranturos sventeSpalio 1 d. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete iškilmingai paminėta doktorantūros studijų metų pradžia.

Jaunuosius mokslininkus pasveikino Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dekanas prof. dr. Rimvydas Laužikas, mokslo reikalų prodekanė doc. dr. Zinaida Manžuch, Komunikacijos ir informacijos mokslų krypties doktorantūros studijų komiteto pirmininkė prof. dr. Aušra Navickienė.

Dr. Lina Janionienė, Vilniaus universiteto Mokslo ir inovacijų departamento Doktorantūros ir podoktorantūros skyriaus tyrėjų gebėjimų mokymų koordinatorė doktorantūros studentams pristatė esminę informaciją apie doktorantūros studijas bei kokios mokymosi, paramos ir mobilumo galimybės atsiveria Vilniaus universiteto doktorantams.

Studijas pradėję doktorantai pasipuošė Komunikacijos fakulteto ženkleliais.