Laisvos VF studijų vietos (po rotacijos)

Atnaujinta: 2018-10-01

Laisvos VF vietos 2016 Studentai, mokantys už studijas, gali pretenduoti užimti laisvas valstybės finansuojamas vietas.

Po š. m. rugsėjo pab. įvykusios rotacijos, laisvos valstybės finansuojamos vietos yra šiose BAKALAURO studijų programose:

III kursas:

• Kūrybos komunikacija – 1 vieta
  • Žurnalistika – 2 vietos

IV kursas:

• Žurnalistika – 1 vieta

Laisvos valstybės finansuojamos vietos bus užpildomos ne vėliau kaip iki 2018 m. SPALIO 15 d.

Prašymai dėl perkėlimo į VF vietą priimami ne vėliau kaip iki 2018 m. SPALIO 10 d. 14 val. Komunikacijos fakulteto Studijų skyriuje (201 kab., Saulėtekio al. 9, I rūmai 2 aukštas).

Prašymo forma skelbiama fakulteto svetainėje adresu:

Perkėlimas į laisvas VF vietas bus vykdomas remiantis „Laikinuoju Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašu“.

Aprašas skelbiamas fakulteto svetainėje adresu: http://www.kf.vu.lt/studijos/studentams/pazangumo-eiles