Kvietimas doktoranturaMieli kolegos, kviečiame Jus į Komunikacijos ir informacijos mokslų krypties doktorantūros studijų metų pradžios šventę, kuri vyks 2018 m. spalio 1 d., 10 val. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Freskos kambaryje (Saulėtekio al. 9, I rūmai).

Susitikimo metu doktorantūros studentus sveikins:

• prof. dr. Rimvydas Laužikas, Komunikacijos fakulteto dekanas;
  • doc. dr. Zinaida Manžuch, Komunikacijos fakulteto mokslo reikalų prodekanė;
  • dr. Virginija Uksienė, Vilniaus universiteto Mokslo ir inovacijų departamento Doktorantūros ir podoktorantūros skyriaus vedėja;
  • prof. dr. Aušra Navickienė, Vilniaus universiteto Komunikacijos ir informacijos mokslų krypties doktorantūros studijų komiteto pirmininkė.

Dr. Lina Janionienė, Vilniaus universiteto Mokslo ir inovacijų departamento Doktorantūros ir podoktorantūros skyriaus tyrėjų gebėjimų mokymų koordinatorė, kalbės apie tai, kokios mokymosi, paramos ir mobilumo galimybės atsiveria Vilniaus universiteto doktorantams.

Doktorantūros studijų metų pradžios šventė – puiki proga ne tik prie kavos puodelio pabendrauti su kolegomis, bet ir išgirsti naudingos informacijos apie doktorantūros studijas.

Laukiame Jūsų!