Įvadinė paskaita magistrantūros studentams

people 2557396 1920SMALLRugsėjo 6 d., 18:00 217 auditorijoje (Saulėtekio al. 9, I rūmai) vyks įvadinė paskaita magistrantūros studentams.

Informuojame, kad rugsėjo 6 d., 18:00 Saulėtekio al. 9 esančioje 217 auditorijoje vyks 2018 m. įstojusiųjų magistrantūros studentų susitikimas su Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studijų reikalų prodekanu doc. dr. Martynu Petriku.

Susitikime taip pat dalyvaus Komunikacijos mokslų jungtinio magistrantūros studijų programų komiteto pirmininkė doc. dr. Renata Šukaitytė ir Žurnalistikos jungtinio magistrantūros studijų programų komiteto pirmininkas doc. dr. Deimantas Jastramskis.

Kviečiame dalyvauti.