diplomu teikimai 2018Birželio 18 d. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje įteikti 229 bakalauro ir 38 magistro diplomai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetą baigusiems absolventams.

Absolventus sveikino vicerektorius prof. Rimantas Jankauskas, fakulteto dekanas prof. Rimvydas Laužikas, mokslo reikalų prodekanė doc. dr. Zinaida Manžuch ir studijų reikalų prodekanas doc. dr. Martynas Petrikas, socialinė partnerė, LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, socialinis partneris, „McCann Vilnius“ strategijos vadovas Tomas Bartninkas, Komunikacijos fakulteto Studentų mokslinės draugijos prezidentė Viktorija Vaserytė, Komunikacijos fakulteto Studentų atstovybės pirmininkė Kamilė Urbonaitė ir absolventas Martynas Remeika.

Muzikinius sveikinimus absolventams skyrė Kūrybos komunikacijos studentės Agota Ginutytė ir Smiltė Radziukynaitė bei absolventė Justina Žukauskaitė, klasikinės muzikos kūrinius atliko sopranas Milda Baronaitė ir baritonas Ignas Melnikas, o jiems akomponavo Milda Balčiūnaitė.

Nuotraukas iš renginio galite matyti čia: