Laisvos VF studijų vietos

Atnaujinta: 2018-08-28

Laisvos VF vietos 2016 Studentai, mokantys už studijas, gali pretenduoti užimti laisvas valstybės finansuojamas vietas.

BAKALAURO studijų programose yra laisvų valstybės finansuojamų vietų:

II kursas (2017 m. stojimo srautas)

• Žurnalistika – 1 vieta

III kursas (2016 m. stojimo srautas)

• Kūrybos komunikacija  – 1 vieta

IV kursas (2015 m. stojimo srautas)

• Leidyba  – 1 vieta
  • Žurnalistika – 1 vieta

Laisvos valstybės finansuojamos vietos bus užpildomos ne vėliau kaip iki 2018 m. RUGSĖJO 1 d.

Prašymai dėl perkėlimo į VF vietą bus priimami ne vėliau kaip iki 2018 m. RUGPJŪČIO 28 d. 14 val. Komunikacijos fakulteto Studijų skyriuje (201 kab., Saulėtekio al. 9, I rūmai 2 aukštas).

Prašymų formos skelbiamos fakulteto svetainėje adresu:

Perkėlimas į laisvas VF vietas bus vykdomas remiantis „Laikinuoju Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašu“.

Aprašas skelbiamas fakulteto svetainėje adresu: