Priėmimas į bakalauro ir magistrantūros studijas

mini stefan stefancik 257625Prasidėjo priėmimas į bakalauro ir magistrantūros studijas Vilniaus universitete. Kviečiame rinktis Komunikacijos fakulteto studijų programas.

Bakalauro studijų programos

Magistrantūros studijų programos

Priėmimas į bakalauro studijų programas

Pirmojo etapo prašymų studijuoti bakalauro studijų programose teikimas vyksta nuo birželio 1 d. iki liepos 23 d. 12:00 val. Prašymai registruojami tik internetu www.lamabpo.lt svetainėje.

Prašymo pageidavimų sąraše galima keisti ir papildyti ar išbraukti studijų programas, jų eiliškumą, studijų formą ir finansavimo pobūdį, tačiau negalima įrašyti studijų programų, kuriose numatytas stojamasis egzaminas, testas arba motyvacijos vertinimas jau yra įvykę arba iki pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu tvarkaraštyje numatyto stojamojo egzamino, testo arba motyvacijos vertinimo liko mažiau kaip 24 valandos.

Daugiau informacijos apie stojimą į bakalauro studijas:

Priėmimas į magistrantūros studijų programas

Prašymų studijuoti magistrantūros studijų programose pildymas vyksta nuo gegužės 22 d. iki birželio 27 d. 24:00 val.

Koreguoti prašymus į tas studijų programas, kuriose yra stojamieji egzaminai / motyvacijos vertinimas, galima ne vėliau kaip likus 24 val. iki stojamojo egzamino ar motyvacijos vertinimo pradžios.

Prašymo pateikimo metu galima nurodyti iki 10 vietų.

PATEIKTI PRAŠYMĄ

Daugiau informacijos apie stojimą į magistrantūros studijas: