atsiskaitymasVUMaloniai Jus informuojame, kad 2018 m. birželio 12-13 d. 8-17 val. privalote atvykti į KF Studijų skyrių (212 kab.) pasirašyti už diplomą bei priedėlį Diplomų registracijos žurnale.

Pasirašyti už studentą gali ir kitas asmuo, bet jis privalo turėti notaro patvirtintą įgaliojimą dėl dokumentų tvarkymo Vilniaus universitete.

Nepasirašiusieji registracijos žurnale negalės gauti diplomo iškilmingame įteikime, kuris įvyks birželio 18 d. Šv. Jonų bažnyčioje.

ATSISKAITYMO SU VILNIAUS UNIVERSITETU TVARKA

Sėkmingai baigus studijas ir norint gauti studijas patvirtinantį diplomą ir diplomo priedėlį, privalu atsiskaityti su Universitetu. Atsiskaitymo su Universitetu procedūros apibrėžtos Absolventų atsiskaitymo su Vilniaus universiteto tvarkoje (2016 m. gruodžio 1 d. įsakymu Nr. R-440).

Universiteto padaliniai, su kuriais reikia atsiskaityti, jei jiems yra skolinga yra šie:

• Universiteto biblioteka (grąžinti knygas, kt.);
  • Universiteto Bendrųjų reikalų direkcijos Būsto skyrius;
  • Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (grąžinti Lietuvos studento pažymėjimą). Komunikacijos fakulteto Studentų atstovybė Jūsų lauks birželio 11-13 d. 8-17 val.;
  • Fakulteto administracija (įvykdyti kitus įsipareigojimus), tik Absolventui atsiskaičius su kitais padaliniais, galės  pažymėti VU IS ne anksčiau kaip birželio 12 d.

atsiskaitymasVU

Apie galimybę atsiskaityti su Universiteto padaliniais Absolventai yra informuojami automatiniu pranešimu: vasaros diplomų įteikimo sesijos Absolventai – einamųjų mokslo metų gegužės 15 d. Absolventai, turintys įsiskolinimų, atsiskaityti su Universiteto padaliniais privalo ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki numatytos jų diplomų įteikimo dienos.

Neatsiskaičiusiems su Universiteto padaliniais negali būti išduodamas diplomas.

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į KF Studijų skyriaus vedėją Ivetą Jakimavičiūtę (tel. (8 5) 236 6115 arba rašyti el. p. ).

Komunikacijos fakulteto Studijų skyrius